Alice?

5. června 2016 v 21:03Ahoj všichni! Míří do kin nová Alenka v Říši divů a Urban Decay pro ni má překvapení. Jaké? To se právě dozvíte...Určitě jste již všichni postřehli novou Alenku v Říši divů. Přiznám se, že tohle zpracování od Tima Burtona je moje oblíbené (a jiné neznám). A spolu s novou Alenkou přichází i paletka a rtěnky od UD.
Urban Decay mě zaujalo už před dlouhou dobou, hlavně svými Naked paletkami. Doma ale žádnou nemám, ani jsem osobně žádnou nezkoušela (co jsem to za beauty blogerku?). Odrazovala mě hlavně její cena, Která mi přijde trochu vysoká. Ale co se dá dělat, že?
Teď tu ale máme hravou paletku s nejrůznějšími barvami jako od kloboučníka :-D. Její balení je naprosto dokonalé, okamžitě mě zaujalo, a já bych jedno hrozně chtěla domů… ale zase, za paletku chtějí v přepočtu téměř 1500 Kč, což se někomu nemusí zdát tak hrozné, ale i tak je to docela dost. Rtěnky, se stejně bláznivými barvami, pak přijdou téměř na 500 Kč.
Takže je to opravdu nádhera, ale docela drahá. Navíc, řada se nedá sehnat v Česku, takže byste museli objednávat z amerického e-shopu. Což mě osobně docela mrzí, protože do toho se mi popravdě moc nechce… co já bych dala za spolupráci :-D. Tak nevím nevím, jestli zvítězí cena, nebo moje přesvědčení, že ji opravdu chci :-D.

Spolu s paletkami od UD mě dostala i písnička od Pink, která je dost… Alenkovská. Člověk si na ni prostě musí zvyknout, než se mu začne líbit. Klip je ale skvělej, a i písnička se dost dobře poslouchá, a já si ji teď zpívám pořád dokola.

Jinak, už jste viděli film? Konečně jsem na něj šla, musím říct, že bylo znát menší Burtonovo nasazení, neboť byl více akční, méně pohádkový. Asi tak bych ho popsala. Takže doufám, že mi zdělíte své názory na UD, Pink i film jako takový.


Zatím ahoj

Vaše Annie xx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama