Druhé náušnice?

12. července 2016 v 21:25
Módní doplněk, ještě v módě?


Ahoj všichni!

Dneska mám pro Vás článek o jistém módním doplňku, jestli se to tak dá říct. Nechala jsem si nastřelit druhé náušnice. Přemýšlela jsem nad tím již delší dobu, a když mi to mamka nabídla za vyznamenání na vysvědčení, bylo rozhodnuto.

Dírky ano, či ne?

Doporučuju si tuhle otázku dobře promyslet, pokud si je necháte udělat a pak si prostě řeknete, že je nechcete a náušnice vyndáte, nevím, jestli je to dobré řešení. Já plánuju vždycky nosit náušnici v jedné nebo druhé dírce, potom, co to bude bezpečné a dírky budou úplně zahojené.
Musíte počítat s tím, že se o to budete muset dlouho starat. Takže nejlepší je jít si je nechat píchnout nebo nastřelit někdy, kdy vás nečeká náročný sport nebo období, kdy budete příliš vytíženi na to, abyste se o ně starali (o nastřelené náušnice se v podstatě nestará, ale je dobré ucho kontrolovat). Jako třeba tábor, nedoporučuju jít na zákrok před táborem, dovolenou, soutěží…
Konečné rozhodnutí je na vás, počítejte však také s jistou peněžní útratou, která však není nijak vysoká. Já měla obě dírky i s náušnicemi za 700 Kč, což mi přijde jako docela dobrá cena. Lepší než si to nechat píchnout od kamarádky jehlou na školních záchodech, ne? :-D

Jak to vlastně probíhalo?

Našla jsem si ordinaci Bany na Andělu, objednala se a přišla. Paní byla moc milá, zvyklá na nastřelování malým dětem. Celá ordinace bylo zařízená dost dětsky, vlastně to ani nevypadalo jako ordinace. Očistila mi ucho, naznačila tečky, kde by asi tak náušnice měly být a nechala mě celé si to zkontrolovat, jestli se mi to tak líbí, nebo to chci posunout…
Když jsem si vybrala náušnice, vzala takovou věc, co opravdu vypadá jako pistole, nasadila do ní náušnici a dala mi jí na ucho. Správně ji nasměrovala, zmáčkla, a bylo to. Pak to stejně tak udělala i s druhým uchem. Nejprve to hodně pálilo/svědilo, takže jsem prostě řekla, že to bolí. Bylo to dost nepříjemné. Ale asi za hodinu nebo třicet minut se ucho uklidnilo a já nic necítila.
Říkají, že to nejdříve trochu pálí a potom tepe, já tedy žádné tepání necítila, jen to pálení, které postupně odeznělo.
Pokud tomu tedy dobře rozumím, jde o to, že ta pistolka to ucho prostřelí tou náušnicí, kterou se ta ranka zároveň ucpe, takže ani kapka krve, pro mě ideální.
Další skvělou věcí na tomhle nastřelování je, že je to opravdu rychlé a nemusím se o to vůbec starat. Umýt se můžu hned dnes, do bazénu můžu již zítra. Ucho hlavně ničím nemazat a náušnicí nekroutit, a nesahat tam prostě zbytečně, mohla by se tam zanést infekce a to bychom nechtěli. :-)
Stoprocentně bude ranka zahojená za rok, do té doby můžu až za tři měsíce vyměňovat maximálně za pravé zlato nebo chirurgickou ocel.

Sečteno a podtrženo mi nastřelování přijde jako bezva věc. :-)


V otázce, zda se to ještě nosí, bych řekla, že rozhodně jo. Navíc, je jedno co se nosí, když se ti to líbí, vezmi si to. Je to podle mě naopak čím dál větší trend a musím říct, že všem mým kamarádkám, které více dírek mají, to sluší.

Určitě mi dejte vědět, jestli se i vy chystáte jít do něčeho takového.


Budu se na vás těšit příště.

Vaše Annie xx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama