Jillian Michaels 30 day Shred

25. srpna 2016 v 16:07
Vyzkoušela jsem třicetidenní výzvu s Jillian.Ahoj všichni!

Dneska bych se vám ráda pochlubila se svou ukončenou třicetidenní výzvou. A jak to vlastně bylo?

Začátkem loňského školního roku jsem se připadala k cheerleadingovému týmu JNS Falcons. Samozřejmě, protože jsem předtím nic podobného nedělala, jsem byla téměř nejhorší ze všech holek, co tam byly. Tak jsem si říkala, že s tím o prázdninách něco udělám a hned 4.7. v pondělí začnu cvičit. No, bylo 24.7. a já se za tu dobu protáhla dvakrát.

Naštěstí jsem narazila na video jedné youtuberky, kde mluvila o třicetidenní výzvě s Jillian, a řekla si, že to zkusím. A opravdu! Jsem tu, třicet dní za mnou a já to zvládla. Musím se přiznat, že první dva, možná tři dny, byly fakt hrozný. Ale nakonec to šlo, a teď jsem silnější, na nohou sice nic moc, ale na břicho mám takové to pěkně vypracované. A svaly na rukou. Není to nic extra, ale já jsem titěrná. :)

Bohužel, k mým vytouženým cheerovým skills mi 30 day shred moc nepomohla. A zítra jedu na soustředění, abychom se připravili na novou sezónu, kdy se mistrovství Evropy koná v Praze! Takže jen doufám, že tam nějak přežiju s tím, že zatím nedávám ani ten provaz, abych si dala nohu za hlavu už vůbec ne.

A teď můžu být naštvaná jen na sebe, že jsem se na to opravdu nevrhla a ty rozsahy nemám. Sice se mi moc nechce věřit tomu, jak mě trenérka ujišťuje, že bych je měla do měsíce, ale smiřovat se s tím, že už budu do konce života "zkrácená" se mi taky nechce. Navíc, součástí soustředění je Tryout, takže se holt musím smířit s tím, že mě dost možná i vyhodí. :D

Sice je super, že kdybych se prý každý den protahovala, tak všechno zvládnu, ale já mám každý den i jiné kroužky a náročnou školu. A po tom jsem vyřízená dostatečně. Takže ne, kolikrát se ani těch deset minut opravdu nenajde. A já takhle nebudu zvládat to, co ty malé holčičky, které to dělají od pěti let. :(

Ale, na psaní tohohle článku jsem se těšila celý měsíc, až vám budu moct oznámit, že jsem to zvládla. Takže, 30 day Shred with Jillian Michaels. Skvělé cvičení, podle mě neposiluje nijak moc nohy, ale nevadí, ruce a břicho zvládne perfektně. Sama Jillian jako trenérka má u sebe ještě dvě pomocnice včetně Anity, která cviky trochu upravuje pro začátečníky. Druhá je Nataly, která z toho dělá trochu pokročilejší výzvu. :)

Ano, je to náročné, ale působí to dobře. Navíc, je to jen dvacet minut po dobu třiceti dní, to nezabere moc času. Navíc musím potvrdit, že vám to po pár dnech vlastně začne připadat docela jako zábava.

Cvičení je rozděleno na tři levely, každý cvičíte deset dní a každý vyšší je náročnější.


A tady je hned první level na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

Pokud i vy potřebujete něco zpevnit nebo zchodit, budu moc ráda, pokud se zapojíte a podělíte se se mnou o dojmy a výsledky.


Vaše, zatím ještě cheerka, Annie xx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbora Barbora | 11. září 2016 v 20:06 | Reagovat

Trpěla jsem ostruhami, rázová vlna mi nepomohla, na internetu jsem našla Medicovi Twin-heels jsou to ortopedické vložky plněné vodou. Pomohli okamžitě.

http://www.medicovi.cz/product/twin-heels.html

2 alice alice | 18. září 2016 v 22:26 | Reagovat

Našla jsem tam bezva peněženku www.inpenezenky.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama