Lakovací úchylka

8. srpna 2016 v 23:07

Dneska pro vás mám svou lakovací úchylku a ne až tak skvělý drahý lak...Ahoj všichni!


Dneska bych si s vámi ráda popovídala o nehtech. Já sama jsem poslední dobou (asi tři roky) na nehty docela ujetá. Mívám období, kdy musí být moje nehty absolutně perfektní a každý týden nové, pak to přejde v období, kdy je postupně nechávám být, a zase pak najedu na pravidelné obnovování laku.

Nevím, jestli to tak některá děláte taky, ale já mám spoustu kamarádek, které se o nehty tolik nestarají, nebo je nechávají nenalakované a nijak je to netrápí, což je v mém "mánickém" období naprosto nepřijatelné.

Bohužel, velmi mi nevyhovují laky s úzkými štětečky (hlavně rychleschnoucí, které uschnou dřív, než si dodělám nehet) a světlé, hlavně takové ty tekutější. Proto je pro mě naprosto nemožné najít dobrý světlý lak. Což je škoda, vzhledem k tomu, že byly "in" pastelové barvy…

Pár světlých laků mám, no nepoužívám je, protože i po dvou vrstvách prosvítají a jsou velmi tekuté, takže pomalu a špatně schnou.

Vždycky mě upoutávaly bílé nehty, hlavně na rukou youtuberek (mám totiž další úchylku, koukám lidem na nehty :-D). Musíte uznat, že takové nehty doslova svítí a upoutávají pozornost. Proto jsem po nich také toužila.

Můj první bílý lak byl docela propadák, rychleschnoucí, od značky florman, za sto korun. Má super úzký štěteček a špatně se s ním pracuje plus dost špatně kryje. Přešla jsem tedy k jinému a poprvé se pustila do MaxFactoru.

Musím říct, že tenhle lak byl na poměry jiných laků, které stojí kolem třiceti korun, docela drahý, stál tři stovky.
Vyzkoušela jsem ho, byl na první dobrou, malíček zvládl dobře. Když jsem pak udělala i ostatní nehty, musím ho bohužel zhodnotit jen jako slabě lepší průměr. Stačila sice jedna vrstva, ale přesto někde prosvítá, někde je ho zase moc a podobně. To jsou ty příliš tekuté laky.

Tahle Glossfinity Snow white je tedy podle mě ceně trochu neodpovídající, protože podobnou práci by zvládl i jiný, levnější lak. Lak neházím na spodek šuplíku, ale nijak na větvi z něj nejsem. V případě potřeby se dá použít, ovšem musím zvážit, jestli nezůstat u osvědčené červené jistoty. Přitom jsem se na bílou tak těšila…

Já doufám, že se vám můj dnešní příspěvek alespoň trochu líbil, nebo že vás o něco obohatil. Jiné laky od MaxFactoru jsem zatím nezkoušela, ale s takovouhle cenou si nejsem jistá, jestli budu zkoušet.


Určitě mi dejte vědět vy, jak se staráte o svou chloubu rukou. :-D


Vaše Annie xx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama